Naše práce

Je hlavně o důvěře a dlouhodobé spolupráci

Odbornost

Je nejdůležitějším faktorem, která nás dělá úspěšnými. Během roku absolvujeme nespočet nových školení od našich produktových partnerů. Děláme to, abychom vám mohli poskytnou ty nejnovější a nejefektivnější způsoby řešení.

Preciznost

Pomůžeme vám z každé situace. Vymyslíme a ukážeme šechny možnosti až do toho nejmenšího detailu. Ke každému případu přistupujeme individuálně a snažíme se navrhnout několik efektivních řešení.

Přístup

Náš přístup je vždy profesionální ale zároveň lidský. Vše vysvětlujeme tak, aby to každý klient pochopil a z jednání odcházel s nadšením, a ne s hlavou v dlaních. Toto je základ našeho přístupu.

Proces

1.

Schůzka

První krok je tím nejdůležitějším. Vždy k sobě musíme být upřímní. Probereme veškerá vaše přání a životní situaci, ve které se momentálně nacházíte.

2.

Návrh řešení

Přicházíme s několika řešeními a následně je s vámi probíráme. K danému cíli může vést několik cest a je dobré i nich vědět.  Proto je prvních schůzka tolik důležitá, abychom se vyhnuli nedorozuměním.

3.

Odsouhlasení

Jedna z nejdůležitějších fází procesu. Společně vybereme ten správný návrh řešení, odsouhlasíme si a řekneme si cestku, která k němu vede.

4.

Kompletace

Bez podkladů potřebných ke každému případu to nejde. Každý klient musí vědět, proč jednotlivé poklady poskytuje a jak jsou pro daný případ důležité. Vše vám vysvětlíme ať máte jistotu, že jsou vaše data v dobrých rukou.

5.

Podpis

Naše velmi oblíbená část procesu. Znamená to, že se nám společná práce podařila a vy jste dostáhli svých cílů. U podpisu vše společně řádně kontrolujeme ať nejste překvapeni, co jste to právě podepsali.

6.

Následní péče

Ostatními opomíjená ale pro nás velmi důležitá část. Práce s vámi pro nás nekončí podpisem dokumentu. Následná péče je pro nás stejně důležitá, jako nový klient. Věřte, že se na nás můžete v dalších letech s čímkoli obrátit.

Přejít nahoru