Služby

Vše co děláme má smysl

Jak Vám můžeme pomoci?

Financování bydlení

Našim klientům pomáháme s financováním vysněného bydlení. Vymýšlíme nejlepší způsoby financování, porovnáváme nabídky všech bank a vyjednáváme ty nejlepší podmínky pro klienta

Úvěry a půjčky

O půjčce se říká, že je dobrý sluha, ale zlý pán. Nicméně každý se dostal do situace, která neměla jiné řešení a půjčka mu pomohla.

Pojištění vozidel

Každý někdy boural a když trvdí, že ne! Boural dvakrát tolik. A proto je dobré vědět co mám u svého plechového miláčka pojištěno.

Investice

Každý to slyšel od rodičů. „Odkládej si nebo nebudeš mít nic!“. Je to mýtus či pravda? Stejně jako se vším se i s investicemi musí nakládat s respektem ale i s jistou dávkou drzosti!

Životní pojištění

Život není někdy fér. Kromě zábavy a potěšení přináší i řadu nepříjemných někdy i tragických životních situací. Před nimi vás skutečně dobře ochrání pouze vhodně zvolené pojištění.

Pojištění nemovitostí

Primárním cílem pojištění majetku je jeho ochrana proti následkům nepředvídatelných událostí

Dotační program

Dotací co je možné využít na bydlení je mnoho. Proto je dobré mít kolem sebe odborníky, kteří pomohou vymyslet nejlepší úsporné řešení pro Vaše bydlení.

Právní služby

Na jakýkoliv právní, daňový, nebo účetní problém pro Vás máme připraveného odborníka, který se konkrétní problematice dlouhodobě věnuje.

Podnikatelé

Pomáháme firmám vzdělávat zaměstnance ve finanční gramotnosti a tím snižovat předlužování zaměstnanců, maximalizovat využití finančních benefitů a hlavně vytvářet pevné pouto mezi zaměstnancem a firmou.

Přejít nahoru